Aktuality

Copíky od Kiki

Milé zákaznice, máme pro vás a vaše holčičky překvapení. Rozšiřujeme služby o novou zkrášlující metodu vašich vlasů. Pecka na léto ?. Zde je malá ukázka (Zaplétání copánků s kanekalonem i bez a jiné účesy s kanekalonem. Boxérské copy, cornrows, vysoký culík, chobotnička, sfinga, vodopád, pseudo náplet, podplet, crachet vlny, pánské účesy), co vše je naše Kristýnka schopna vykouzlit ❤. Objednávejte si konzultaci ohledně barev a tvaru na Tel. 736145985

Diodovy laser - nově u nás

Diodový laser je jedním z nejúčinnějších typů přístrojů pro odstranění nežádoucího ochlupení. Se svojí vlnovou délkou 808 nm je považovaný za tzv. zlatý standard v oblasti laserové epilace. Díky svým výsledkům se staly diodové lasery jedním ze základních přístrojů vybavení každé estetické lékařské praxe.

Laserová epilace v principu znamená, že laserový paprsek je pohlcen pigmentem vlasové cibulky chloupku. V tomto místě se přemění energie laseru na teplo a cibulku zničí.

Definitivně jsou zničeny chloupky pouze v tzv. růstové fázi (cca 20 – 40% chloupků). Z tohoto důvodu je nutné laserovou epilaci několikrát opakovat. Celkový počet ošetření je individuální.

Vlnová délka 808 nm diodových laserů zaručuje hlubší průnik tepelné energie, než je tomu u IPL a E-light přístrojů. Ve srovnání s IPL jsou výsledky rychlejší (až o 50%) a dlouhodobější (až 10 x).

Jedinečnost diodových laserů spočívá však v jejich krátkém pulzu, který dokáže s vyšší energií lépe zacílit požadovanou energií bez poškození tkáně. Procedura odstranění chloupků, zvaná také jako SHR (speed hair removal), je až 3 x rychlejší než u klasické IPL a E-light technologie.


Použití přístroje – aplikace:
trvalé odstranění chloupků
redukce vrásek
vypnutí pokožky
léčba akné
odstranění pigmentových skvrn
odstranění červených žilek

Kryolipolýza - nově u nás

Kryolipolýza a laserové ošetření - funguje nebo jde o plané sliby?
Snadné hubnutí v leže? Zní to jako sen, jen se položíte a pomocí přístroje hubnete. Přestože marketingové slogany slibují doslova zázraky, buďte na pozoru. Je jen pár nechirurgických metod, které vám pomohou zformovat postavu. Kryolipolýza je bezesporu jednou z nich.
Jak lze tuk zničit bez použití skalpelu?
Principem neinvazivních formovacích ošetření je štěpení tukových buněk například pomocí ultrazvuku, roztoku nebo mrazem. Po dobu několika týdnů tělo tuk postupně odplavuje nebo se o jeho likvidaci postará metabolismus. Obecně se tento proces nazývá lipolýza. Na trhu naleznete různé druhy přístrojů, které lipolýzu slibují. Jejich výkony mohou být směšné a klienti na ně pochopitelně zanevřou. Tyto přístroje většinou najdete v kosmetických salonech nebo pochybných estetických studiích. Existují ale i efektivní přístroje, které jsou zpravidla dražší a najdete je na renomovaných klinikách nebo v dermatologických ordinacích.
Kryolipolýza ničí tukové buňky pomocí mrazu
Kryolipolýza patří k procedurám s největším účinkem redukce tuku. Ke štěpení tukových buněk využívá chlad. V praxi to vypadá tak, že vám lékař nasaje 1 nebo více problematických partií do speciální hlavice, která danou oblast začne ochlazovat na teplotu -3 °C. Jedná se o maximální možnou teplotu, při které jsou ostatní tkáně v bezpečí. Počítejte s tím, že vám ošetření zabere zhruba 1 hodinu. Poté se můžete pohodlně vrátit do práce nebo k běžným aktivitám.
Kryolipolýza zformuje bříško, paže nebo zadeček
Kryolipolýza dobře funguje na různé části těla. Během jednoho sezení lze ošetřit i více partií najednou (např. vnitřní a vnější stehna). Mezi nejžádanější patří ošetření břicha, boků, zad, stehen, zadečku a paží. Efekt nečekejte ze dne na den, přichází postupně (6-8 týdnů) s tím, jak se tělo zbavuje narušených tukových buněk. V případě kryolipolýzy vám na rozdíl od většiny jiných neinvazivních metod bude stačit jedna návštěva. Můžete ji podstoupit i opakovaně, než dosáhnete kýženého úbytku tuku. Tento proces je naprosto bezpečný a organizmus nijak nezatěžuje.
Umíme vypnout i pleť na těle
Jak hubneme, může se stát, že nám na těle zůstane povolená nebo dokonce povislá kůže. Tento jev se objevuje i po těhotenství. Naštěstí i s tím si umí estetická dermatologie poradit. Novinkou v péči o pokožku je vysoce výkonný laser, který má široké spektrum využití, mimo jiné zpevňuje i kůži. Tělové ošetření využívá dvě vlnové délky laserového záření k dosažení hlubokého i povrchového vypnutí pleti. Díky tomu dochází k stimulaci tvorby kolagenu a zpevnění pokožky. Kolagenní vlákna se díky laserovému záření stáhnou, stará a poškozená se vstřebají a během šesti týdnů se začínají tvořit nová, pružnější a kvalitnější.
Kryolipolýza není hubnutí
Někdy si pacienti slibují od hubnoucích procedur více, než co jim mohou skutečně nabídnout. Pokud zvažujete, že byste kryolipolýzu podstoupili, mějte na paměti, že se nejedná o hubnutí v pravém slova smyslu, ale jen o lokální opatření. Nepočítejte s tím, že po ošetření uvidíte na váze, jak vám mizí kila. Bodyforming zlepšuje proporce těla a pomáhá zredukovat tuk v problematických partiích, kde se ho nejde zbavit dietami ani cvičením. Pokud toužíte po výrazném úbytku tuku, trvalá a efektivní může být jen změna poměru mezi příjmem a výdejem energie, tzn. racionální změna jídelníčku a vyšší pohybová aktivita. Jedině tak lze očekávat větší redukci tukových buněk.

Lymfodrenážní ošetření - nově u nás

Lymfodrenáž je speciální léčebná metoda, za pomocí které se podporuje vyplavování odpadních látek z těla. Jedná se tedy o prostředek detoxikace. Díky lymfodrenáži můžeme z těla dostat nahromaděné toxické látky, které jsou jinak pro tělo škodlivé. Dalším důležitým aspektem lymfodrenáže, je urychlení toku lymfy mízním řečištěm a podpora látkové výměny organismu. Lymfodrenáž významným způsobem podporuje imunitní systém[1]. V dnešní době se hojně využívá spíše ke kosmetickým účelům, například významně napomáhá k odstranění celulitidy. Další nespornou výhodou je, že lymfodrenáž napomáhá k zlepšení metabolismu a zlepšení fyzické kondice, což může vést k úbytku váhy.
Před každou lymfodrenáží je zásadní uvolnění důležitých mízních uzlin, aby nedošlo k zablokování. Při lymfodrenáži by mohlo nastat riziko nahromadění lymfy před uzlinou, což je nežádoucí.
Lymfodrenáž se dělí na dva základní typy - lymfodrenáž přístrojovou a manuální.

Laserová liposukce - nově u nás

Laserová liposukce je metoda, která se uplatňuje v kosmetické chirurgii.
Cílem laserové liposukce je odstranění tukových buněk a přebytečného tuku z různých partií těla. Tukové buňky jsou během zákroku rozpuštěny pomocí laserových paprsků, které pronikají do podkoží.
Jedná se o miniinvazivní zákrok, který je na rozdíl od klasické velmi šetrný a zcela bezbolestný.

Akce na liposukční a liftingovou radiofrekv.

Návštěva 5 procedur jen za 3000 Kč

PDT

RELAX V SALONU:
Při této úžasné proceduře si na pár chvil ve Vašem salonu odpočinete

A JAK TO FUNGUJE?
Lampa pracuje na principu LED / PDT.
Díky tvaru je možné použití kdekoli na těle, nejen na obličej, například při ošetřování jizev.

Účinky: bělení skvrn – anti akné – proti vráskám – anti-age – tenčení pokožky – optimalizace kožního mazu – léčba popálenin (po chem. peelingu, od slunce)- omlazení a rozjasnění pleti.

LED paprsky, známé též jako studené, laserové světlo, mají vysoce příznivý účinek na stav a omlazení pleti, mnohem vyšší, než dostupná kosmetika. Díky speciálnímu, monochromatickému světlu je účinek vysoce intenzivní, ačkoli nedochází k žádným, vedlejším efektům: maska nevyzařuje škodlivé ultrafialové ani infračervené záření.

V roce 2003 FDA povolilo první LED aplikaci. Aplikace LED paprsků může proniknout až 5 cm hluboko.

LED maska využívá speciální, čipové technologie, čistota LED paprsků je více než 99% u červeného, modrého i zeleného světla (prověřeno asociací NAALT a s certifikací FDA).

Za použití „gene“ biologické vlnové délky, která je absorbována mitochondriemi a tím dochází ke zvýšení enzymatických reakcí, tudíž se zvyšuje celkově buněčná aktivita, buněčný metabolismus, zvyšuje se fagocytóza u leukocytů, dochází k blokaci tvorby nadměrného množtsví melaninu – redukce nežádoucích pigmentů.

LED světlo také odstraňuje nechtěné bakterie a působí desinfekčně, proto je vynikajícím „lékem“ na akné.

Četnost použití: lze používat 20 – 30 minut denně po dobu jednoho měsíce nebo bo jakémkoli kosmetickém zákroku. V rámci léčby akné doporučujeme použití alespoň 3x týdně, alespoň 3x20 minut.

ČERVENÉ SVĚTLO
zlepšuje cirkulaci krve, elasticitu pokožky a její celkový stav, podporuje bělení pigmetových skvrn, odstranění vrásek, pomáhá zacelit poškozenou pokožku po úrazech, zmenšuje póry a také výrazně zvyšuje produkci kolagenu; mimo jiné pomáhá na „unavený“ obličej, dokáže zlepšit kvalitu spánku a celkové uvolnění

MODRÉ SVĚTLO
působí antibakteriálně ( = desinfekce ) proti bakteriím (Porphyrins) v pokožce – ideální pro léčbu akné. Zároveň efektivně působí na citlivou pokožku. Působí proti „zapálené“ pokožce (začervenání), také zlepšuje stav jizev po akné.

ZELENÉ SVĚLO
dokáže vyvážit poměr pigmentu v pokožce, redukuje drobné vrásky, vyživuje stárnoucí pokožku, pomáhá obnovit buněčnou stabilitu a rovnováhu metabolismu. Doporučuje se použití na pleť s ucpanými póry nebo zanícenými pupínky. Také pomáhá na bledou, zašedlou nebo zažloutlou pleť.

PROČ TO FUNGUJE?

LED maska nebo přístroje jsou jednou z metod péče o pokožku, která je bez větších problémů (zejména mimo uvedené kontraindikace) přijímána jako ideální prostředek k celkovému zlepšení stavu pleti. Patří mezi nejpopulárnější metody rejuvenace, pokud pomineme metody IPL.

Mezinárodní lékařská konzilia potvrdila pozitivní vliv různých světelných vlnových délek na stav pokožky.

Mezi propagátory LED masky patří i světové celebrity, například Madonna. LED světelná terapie, známá též jako „magické světlo“, využívá nejmodernějších principů studeného světla korejské technologie – neprodukuje teplo. Hodí se pro všechny typy pleti.

Maska využívá tzv. „fotodynamické teorie“, která aktivuje buňky hluboko v podkoží, tudíž dochází k výraznému zlepšení buněčného metabolismu. Poté, co pokožka absorbuje světlo, světelná energie se přemění na mezibuněčnou energii, uvolňuje a posiluje kapiláry a dochází k „fotochemickým“ reakcím – enzymatické reakce, katalytické reakce, SOD a ATP aktivita (v názavnosti na světlo). Stimuluje se především kolagen, podkožní protein a další faktory, které napomáhají buňkám v podkoží k růstu a regeneraci.

INDIKACE PRO TERAPII:
✔️omlazení
✔️redukce akné
✔️redukce jizev
✔️redukce pigmentace
✔️ošetření aknózní pleti = desinfekce
✔️stimulace lymfatických cest
✔️zvýšení účinnosti použité kosmetiky

LIPOSUKČNÍ A LIFTINGOVÁ RADIOFREKVENCE S KAVI

LIPOSUKČNÍ A LIFTINGOVÁ RADIOFREKVENCE S KAVITACÍ

POPIS PŘÍSTROJE:
Přístroj je určen na hubnutí / zeštíhlení i lifting.

OBSAHUJE:
✔️kavitaci
✔️3 hlavice radiofrekvence
✔️radiofrekvenci s podtlakem

Kavitace slouží jako liposukce: tzv. “ultrazvukové” hubnutí, na liposukci také můžete použít podtlakovou radiofrekvenci, která má vynikající efekt nejen na nechtěně tuky, ale působí i proti celulitidě.

Přístroj slouží též pro lifting obličeje, ale i těla, remodelaci kontur.

Kavitace má výkon 40 KHz, všechny RF nastavce 1 MHz. Radiofrekvence - tělový nástavec - má i podtlak, o výkonu až 900 kPa, používá se jako “zehlicka” celulitidy, na lifting kontur, na radiofrekvenční liposukci. Jedna hlavice je šestipolární, další čtyřpolární a další tripolarni.

Všechny mají ještě navíc LED červené světlo. Každá hlavice má svůj pracovní displej.

Prodej medikamentů v našem salonu

Milé ženy. Je období jara a s ním i spojená jarní očista těla. Často se stává, že v tomto období nám chybí vitamíny a dojde k padání a vysoušení vlasů,lámání nehtů,pleť ztrácí svoji pružnost a zvýší se nežádaná pigmentace. Proto jsme se spojili s lékárnámi a nabízíme vám kapsičky plné vitamínů. Zaváděcí cena 340 Kč

Nově u nás pedikúra

Od zítra u nás nově pedikúra. Krásné nožky na léto. Možnost mokré pedikuru, gellak, gelové nehty,lakování, ale i odstranění zarustajicich nehtů a kurich ok. Využijte bezkonkurenční cenu, bližší info na tel. 775934055

Rekvalifikační kurzy

Chcete získat nové dovednosti, nebo si rozšířit ty stávající? Tak přijďte k nám na rekvalifikační kurz!
Nabízíme kurzy akreditované MŠMT i kurzy neakreditované.

AKREDITOVANÉ KURZY:
Účastník obdrží celostátně platné osvědčení o rekvalifikačním kurzu v daném oboru a osvědčení o autorizované zkoušce.
- Kosmetika
- Kadeřnické a holičské práce
- Pedikérka a nehtová designérka
- Manikérka a nehtová designérka

NEAKREDITOVANÉ KURZY:
Účastník obdrží certifikát.
- Líčení
- Zdobení nehtů
- Pedikúra pro domácí použití
- Modeláž nehtů pro domácí použití
- Prodlužování vlasů metodou tapex
- Vyrovnávání vlasů brazilským keratinem
- Permanentní prodlužování řas metodou řasa na řasu
- Kadeřnické a holičské práce pro domácí použití

Ochranný systém

Ochranný systém chrání vlas před rizikem při chemických úpravách. Je nejlepší spojenec na ochranu vlasů a zlepšení podmínek při barvení a jiných chemických procesech. Je perfektní pro klientky s poškozenými vlasy. Nemá vliv na dobu trvání při chemických procesech, ani na použiti jiných značek produktů a jejich výsledku.
- žádná změna při odbarvování, barvení i jiných chemických procesech
- nemění se síla oxidantu

Nové webové stránky Salonu Belle

Vítejte na nových webových stránkách Salonu Belle!
Stejně jako naši zákazníci, i naše webové stránky si zaslouží pravidelnou péči. Připravili jsme pro vás zbrusu nové a přehledné stránky plné informací a aktualit.
Věříme, že se vám zalíbí a naleznete na nich maximum informací, které vás zajímají.