Salon Belle Jihlava

"Není ošklivých žen. Jsou jen ženy, které nevědí, jak se učinit krásnými."

Ninon de Lenclos

O nás

Tým profesionálů Salonu Belle se v příjemném a klidném prostředí postará o vaše zdraví a krásu. Nabízíme kadeřnické, kosmetické a pedikérské služby pár kroků od centra Jihlavy. Navštivte náš salon a svěřte se do rukou profesionálů, kteří mění vaše představy a přání v realitu. Při práci používáme kvalitní kosmetické přípravky. S denní péčí a výběrem kosmetiky vám vždy rádi poradíme. Dovolte nám nabídnout vám péči, kterou si zasloužíte.

Historie

Kadeřnický Salon Belle je velkým snem malé holky z Jihlavy. Na počátku byly roky studia a získávání potřebných znalostí. Několik let jsem působila v kadeřnictví pod vedením zkušenějších kolegyň, které mi byly zdrojem ověřených zkušeností. Nabité dovednosti jsem se ale po čase rozhodla využít ve svém vlastním salonu - Salonu Belle. V současnosti nabízí Salon Belle kadeřnické, kosmetické a pedikérské služby. O spokojenost zákazníků se stará tým profesionálů, jejichž práce vychází z potřeby plnit vaše přání a představy.

Rekvalifikace

Rekvalifikace je získání nové odbornosti nebo rozšíření stávající odbornosti uchazeče o zaměstnání nebo zájemce o vydání živnostenského listu. Obsah a rozsah rekvalifikace musí odpovídat akreditaci schválené ministerstvem školství pro daný obor rekvalifikace. Pro zařazení uchazeče do rekvalifikace jsou brány do úvahy tyto skutečnosti: věk 18let, dosažené vzdělání, zdravotní stav, případně další požadavky vyplývající z akreditace pro daný obor. Další možností pro uskutečnění rekvalifikace je dohoda mezi úřadem práce, uchazečem o rekvalifikaci, který je v evidenci úřadu práce a rekvalifikačním centrem. Rekvalifikační kurz je ukončen autorizovanou zkouškou před zkušební komisí. Ve většině kurzů je zkouška složena z části praktické a části teoretické. Pouze vzdělávací zařízení akreditovaná ministerstvem školství mohou vydávat osvědčení s celostátní platností. Jedním z těchto zařízení jsme my, Salon Belle. Těšíme se na vaši návštěvu!

Tým

Lucie Michalčuk

"V branži se pohybuji již řadu let. Získala jsem mnoho zkušeností, které využívám nejen při práci s Vámi, mými zákazníky, ale také je předávám novým kolegům v rámci pořádaných rekvalifikačních kurzů. Věřím, že sdílení ověřených zkušeností je tou nejlepší školou. Ať jste mými zákazníky nebo studenty, přeji Vám, nechť je cesta k Vašim přáním nedaleká, a vždy vede přes místa, kde Vám mohou pomoci."