Kurz kadeřnické a holičské práce

Kurz je akreditovaný MSMT č.j.

Kurz se vyučuje pod vedením zkušených lektorů v zavedeném salonu. Výuka probíhá každý den, individuálně, dle vašich možností. Na základě dohody vyučujeme i o víkendech.

Délka kurzu

250 hodin - pro uchazeče se středoškolským vzděláním

Cena

26 000 Kč
V ceně je zahrnuta teoretická i praktická část výuky, spotřební materiál používaný při výuce, studijní materiály, které zůstávají frekventantům kurzu i po jeho dokončení.
Dále je zahrnuta i závěrečná praktická a teoretická zkouška, po jejímž úspěšném složení obdržíte celostátně platné osvědčení o rekvalifikaci v oboru Kadeřnické a holičské práce.

Co se naučíte

Praktická část

péče o vlasy, mytí a konečná úprava vlasů, barvení a melírování, společenské účesy, trvalá ondulace, techniky vodové ondulace, moderní dámské střihy, dětské a pánské střihy, správné použití přípravku, módní trendy v oboru, barevná typologie, orientace ve vzorníku, správné zvolení účesu s přihlédnutím k různým zvláštnostem

Teoretická část

BOZP, hygiena a provozní řády, základy podnikání a vedení účetnictví, historie oboru, složení přípravků, technologické postupy všech úkonů v kadeřnickém oboru, dermatologie a anatomie, komunikace se zákazníkem, kožní choroby